آذر ۲۹, ۱۳۹۷

شیرازی ها به جای ایرباس سوار فوکر شدند!

اقدام شرکت ایران ایر در فروش بلیت برای هواپیمای ایرباس و انجام سفر با هواپیمای فوکر، اعتراض مسافران در فرودگاه شیراز را به دنبال داشت.
آذر ۲۹, ۱۳۹۷

موافقت سازمان هوایمایی با ورود هواپیمای سوخو به ناوگان مسافری

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه هواپیمای سوخو استانداردهای جهانی را رعایت کرده است‌، گفت: در صورت استقبال شرکت‌های ایرانی، سازمان هواپیمای آمادگی ارائه اظهارنظر نهایی خود در این‌باره را دارد.
آذر ۲۵, ۱۳۹۷

۳۹ فروند هواپیمای هما زمین‌گیر است

مدیرعامل ایران ایر گفت: ۶۵ فروند هواپیما به این شرکت تعلق دارد که تنها ۲۶ فروند آن عملیاتی هستند. اقتصاد۲۴ – فرزانه شرفبافی در حاشیه سومین نمایشگاه حمل و نقل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ۶۵ فروند هواپیما دارد، گفت: در حال حاضر تنها ۲۶ فروند از این هواپیماها فعال است که ۱۶ فروند آن هواپیماهای برجامی و ۱۰ فروند هواپیماهای خرید از قبل است.
آذر ۱۵, ۱۳۹۷

جلسه مشترک سازمان هواپيمايی کشوری با شرکت های هواپيمايی

جلسه مشترک سازمان هواپيمايي کشوري با شرکت هاي هواپيمايي و شرکت هاي ارائه دهنده خدمات فرودگاهي برگزار شد. سازمان هواپيمايي كشوري همواره جهت هم افزايي و افزايش سطح خدمات براي مسافران في مابين ذينفعان در حوزه فرودگاهي به صورت مستمر جلساتي را برگزار مي كند.
آذر ۸, ۱۳۹۷

ادامه گرانی بلیت های هواپیمایی

حدود شش ماه از افزایش قابل توجه قیمت بلت هواپیما گذشته و با وجود مخالفت صریح رییس جمهور با آن اما هنوز نرخ سفرهای هوایی متعادل نشده است. معاون گردشگری کشور درباره تازه ترین اقدامات و تحولات رخ داده درباره حل این چالش گفت که با حذف پروازهای چارتری مخالفت و درخواست کرده سیاست گذاری آن به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری واگذار شود.