تور-زمینی-وان

سفر با قطار علاقه مندی عده ای از افراد است که خاطره خوشی در سفرهای خود با قطار داشته اند. از طرفی دیگر سفر با قطار با وجود فراهم بودن شرایط مناسب و راحتی ، ارزانتر از بقیه روشهای مسافرتی مانند هواپیما می باشد.بنابراین تیم حرفه ای آتاگشت شرایطی را فراهم نموده است تا افرادی که علاقه مند به سفر خارجی با قطار هستند بتوانند از این موقعیت استفاده نمایند.شما براحتی می توانید با قطار به وان سفر کرده و لذت یک مسافرت متفاوت و هیجان انگیز را تجربه نمائید.ما هر ماه تورهای متفاوت و ارزان قیمت و البته با کیفیت قطار را برای شما دوستان و همراهان همیشگی آماده می کنیم.بنابراین پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید

1مدت اقامت
3 شب و 4 شب ویژه آذر ماه تور سه شب یکشنبه ها تور چهار شب چهارشنبه
2خدمات تور
بلیط رفت و برگشت قطار ، هتل با صبحانه ، ترانسفر، بیمه ، لیدر
3توضیخات تور
هتل های MERIT SHAHMARAN و HILTON بدون خدمات ترانسفر رفت و برگشت می باشد. هتل های HALDO, ELIT WORLD و HILTON دارای خدمات سرو آبمیوه و چای ، حمام ترکی، سونا و سالت بدنسازی رایگان می باشد.
تور-زمینی-وان

تور زمینی وان با قطار

تور زمینی وان با قطار، به همراه ترانسفر و خدمات متنوع، ویژه آذر ماه

برای تخفیف ویژه مسافرین با شماره 22346422-021 تماس بگیرید

    لیست قیمت هتل های تور وان با قطار:

    بهترین تورها را با آتا گشت تجربه کنید.

    سفر با قطار یکی دیگر از روشهای مسافرت می باشد که به دلیل هزینه پایین و  نکات مثبت دیگر ، برای عده ای از مسافران بسیار هیجان انگیز و پرنشاط می باشد.برای اطلاعات بیشتر درباره تور زمینی وان با قطار ، با ما همراه باشید.

    وان یکی از شهرهای تکیه می باشد که با وجود اینکه منطقه کوچکی می باشد اما دارای جاذبه های گردشگری خوبی است که هر ساله مسافران زیادی را از تمام نقاط دنیا به سمت خود جذب می کند.

    بر همین اساس آتاگشت شرایطی را فراهم کرده است که بدون دغدغه و صرف هزینه هنگفت با قطار به وان سفر کرده و خاطره جذابی را برای خود ثبت کنید.