هند-زیبا

دهلی کشوری زیبا و بی حد و مرز است که بر قلب هندوستان به نحوی زیبا خودنمائی می کند. گوا نیز یکی از مناطق پربازدید در هندوستان به شمار می رود.مناطق زیبا و دیدنی ، جاذبه های زیبا و طبیعت دل انگیز ، این کشور زیبا را به یک موقعیت گردشگری زیبا مبدل کرده است.به خاطر تنوع بالا نژادی، فرهنگی، زبانی و مذهبی هندوستان، سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا قصد سفر به این کشور کهن می‌کنند.جمهوری هندوستان کشوری است در جنوب آسیا كه پایتخت آن دهلی نو است، از شمال غربی با پاکستان ، از شمال با چین ، بوتان ، نپال و تبت و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه‌ است . جنوب آن نیز به اقیانوس هند محدود می‌شود .کشور هند، یکی از پرجمعیت ترین کشورهای آسیایی است که در بین سواحل طلایی اقیانوس هند و قله های پوشیده شده از برف رشته کوه های هیمالیا قرار گرفته است. هند کشوری است که به ۷۲ ملت معروف است و دلیل آن هم وجود اقوام و اهذاب گوناگونی است که در این هند کنار هم در حال زندگی هستند. علاوه بر جاذبه هایی بی نظیری که در این کشور پهناور وجود دارد آداب و اقاید مختلفی هم وجود دارد که باید قبل از سفر به هند از آنها مطلع باشید

1مدت اقامت
3 شب دهلی + 2 شب آگرا + 2 شب جیپور
2خدمات تور
خدمات تور شامل : پرواز ماهان ، ويزا اکترونیکی ،7 شب هتل با صبحانه ،راهنماي فارسي زبان ، ترانسفر فرودگاهي و بين شهري، 3 گشت شهري با غذا • هزینه کودک زیر 2 سال مبلغ 1/090/000 تومان • در صورت اقدام ویزای عادی جهت ورود به هندوستان مبلغ1/190/000 تومان به پکیج اضافه میگردد . • پروازها چارتر و هتل گارانتی می باشد،لذا پس از در خواست به هیچ عنوان قابل کنسل کردن نمی باشد و قیمت ها به تومان می باشند. • در صورت تایید نشدن هتل درخواستی هتل مشابه جایگزین میگردد. • مسئولیت کنترل گذر نامه از جهت اعتبار و هر گونه ممنوئیت خروج از کشور به عهده آژانس در خواست کننده می باشد. • کليه ورودیه ها به عهده خود مسافر می باشد. • پرداخت 50 درصد مبلغ تور هنگام ثبت نام الزامی میباشد.
3مدارک لازم
اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتباربا درج امضاء مسافر(حجم زیر 300KB فایل PDF) + اسکن عکس رنگی 5*5 (فایل JPG) • + کپی شناسنامه (صفحه اول و ازدواج) + فرم پر شده جهت اطلاعات مسافر ( لطفاً جهت دریافت این فرم با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمائید ) .
4تاریخ تور
ویژه نوروز 99 با پرواز ماهان
500px-Mahan_Air_Logo_svg

تور دهلی - آگرا - جیپور

برای تخفیف ویژه مسافرین با شماره 22346422-021 تماس بگیرید

لیست قیمت هتل های تور هندوستان (دهلی + آگرا + جیپور) :