آنکارا

آتا گشت ایرانیان با ارائه تورهای ویژه آنکارا با پرواز های متنوع و لوکس ایران ایر ، خاطره ای به یادماندنی از سفر به ترکیه و شهر زیبای آنکارا برای شما تداعی می کند.

ترکیه بعنوان کشوری توریستی و جذاب برای تمام مردمان جهان به حساب می آید .پایتخت ترکیه شهر آنکارا می باشد که کشوری زیبا و مدرن بشمار می رود. آنکارا بعنوان مهد سیاسی کشور ترکیه به حساب می آید و افراد برای اهداف مختلف همچون عوامل سفارت به این شهر زیبا و جذاب سفر می کنند.

1مدت اقامت
3 شب و 4 شب اقامت
2خدمات تور
پرواز مستقیم ایران ایر+ 3 شب و 4 شب اقامت در هتل + بیمه ی مسافرتی + ترانسفر فرودگاهی و لیدر فارسی زبان
3مدارک لازم
اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
4تاریخ تور
پرواز ایران ایر با پرواز مستقیم ایران ایر
لوگو-ایران-ایر
پرواز مستقیم به آنکارا از فرودگاه امام خمینی با پرواز لوکس ایران ایر ویژه یکشنبه ها و چهارشنبه ها

برای تخفیف ویژه مسافرین با شماره 22346422-021 تماس بگیرید

لیست قیمت هتل های تور آنکارا با پرواز ایران ایر:

 

آتاگشت ایرانیان با نزدیک به دو دهه فعالیت درخشان ، و با بهره مندی از کادری حرفه ای و تخصصی ، مجری مستقیم تورهای ترکیه می باشد. همچنین ارائه تورهای متنوع و ارزان و همچنین خدمات ویژه از دیگر فعالیت های این شرکت هواپیمایی می باشد.

آتا گشت با ارائه تورهای ویژه آنکارا با پرواز های متنوع و لوکس ایران ایر ، خاطره ای به یادماندنی از سفر به ترکیه و شهر زیبای آنکارا برای شما تداعی می کند.  بنابراین تور آنکار با پرواز ایران ایر با آژانس هواپیمایی آتاگشت همراه با کادر حرفه ای می تواند خاطرات بسیار شگرفی برای شما رقم بزند.

 

جزئیات ضروری درباره کشور آنکارا:

واحد پول رسمی آنکار لیر  می باشد. و زبان رسمی آن ترکی استانبولی است.
وسیله های نقلیه عمومی در آنکارا بسیار مدرن تر و پیشرفته تر از دیگر شهرهای ترکیه می باشد.
برای صرفه جویی در هزینه بهتر است از وسایل نقلیه عمومی که ارزان هستند استفاده نموده و از سوپرمارکتها خرید خود را انجام دهید.

این شهر زیبا که مهد سیاسی ترکیه نیز محسوب می شود دارای مراکز خرید بسیار معروف و بزرگی می باشد که می تواند برای شما بسیار هیجان انگیز قلمداد شود.بنابراین در سفر به این شهر ،مراکز خرید آنکارا را فراموش نکنید.

آنکارا دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری مانند مسجد کوجاتپه، برج آتاکوله، موزه ی تمدن آناتولی آنکارا، آرامگاه آتاتورک، موزه ی تمدن آناتولی،  قلعه ی آنکارا و شهر قدیمی آنکارا می باشد.

 

 

 

آنکارا

آنکارا