درباره موزیک کشور امارات متحده :


موسیقی امارات متحده عربی

موسیقی امارات متحده عربی از سنت های موسیقی شرقی شرقی است. آهنگ های مخصوص رقص از ماهیگیران منطقه نیز شناخته شده است. Liwa (یا leiwah / leywah) یک نوع موسیقی و رقص است که عمدتا در جوامعی است که شامل فرزندان مردم بنتو از منطقه دریاچه های بزرگ است.
هنرمندان در این کشور شامل محمد المحریعی (بیشتر به نام مهاد حمد)، اهل علی الشمسی و حسین الجاسمی هستند.
آهنگساز آمریکایی اماراتی، محمد فهراووس، برای اجرای سمفونی پنجم در فستیوال ابوظبی در سال 2020، ترتیب داده شده است

موسیقی اصلی در امارات متحده عربی

مارات متحده عربی یک صحنه موسیقی پر جنب و جوش زیرزمینی را شامل می شود، که شامل اکثریت مهاجران می شود. در دبی متمرکز شده است، اکثر هنرمندان محلی موسیقی موسیقی راک و فلزی را بازی می کنند. بعضی از گروه ها نیز سبک های جایگزین موسیقی مانند شن، پانک، خانه و صداهای تجربی را بازی می کنند.
یاسین السلمان، که بیشتر به نام نام او Narcy شناخته شده است، در سال 1982 در دبی متولد شد.
کارل وولف، خواننده کانادایی در بین دوازده و هفده سالگی در دبی زندگی کرده است و در امارات متحدۀ عربی بازسازی شده است.
Wissam Khodur، که بیشتر به عنوان "MC Eslam Jawaad" معروف به سوریه / لبنان شناخته می شود، از سال 2011 در امارات متحده عربی زندگی می کند. در سال 2017 او با Gorrilaz کار خود را شروع کرد، قبلا با Damon Albbar در "Good The Bad" و "ملکه" کار کرده بود.
اعضای فيلمينگودوس گروه روانگردان، مدت زماني در امارات متحده عربی زندگی می کردند و کمال رسول، بنیانگذار، دبی را به عنوان یک انکوباتور محور و الهام بخش در سال سوم آلبوم سوم جایزه ی 2016 شناخته است.
در سال 2012، خرده فروشی خرده فروشی های خرده فروشی امارات متحده عربی، ویرجین مگاستورز، یک نمودار از بهترین فروش های محلی را به مجله سرگرمی Time Out دبی نشان داد. بر اساس کل فروش تمام نسخه های ترکیبی، این لیست به طور اسمی توسط کارل ولف برگزار شد و مکان های دوم و سوم به گروه ارباب حلقه روحانی و گروه راک جولیانا داون، جولیانا داون، دو نفر از اولین تولیدات خانگی برای رسیدن به شناخت گسترده در امارات است.
در سال 2015 این مفهوم در The National تکرار شد، که فهرستی از نسخه های 20 فروخته شده از ویرجین در 5 سال گذشته و همچنین شکستن نمودار توسط ژانر با گرگ این بار معاف شد، این لیست توسط Juliana Down's 2011 album Empires اضافه شد (دو آلبوم Abri در اوایل سال 2008 و 2009 منتشر شد)، و پس از آن اولین آلبوم خانگی SickAsSwans این واژه ها و شیوه زندگی شهری نیجریه، Ash Hamman's self -جمله اول
یک سال بعد، The National به روز رسانی نمودار به طور خاص به فروش ترین فروش 12 ماه گذشته، نشان دادن فلز Svengali به عنوان بهترین فروش با تئوری ذهن است [8
در میان امارات متحده عربی بهترین شناخته شده در سطح بین المللی گروه فلزی Nervecell است. دیگر اعضای سخت راک از امارات متحده عربی به کشورهای بین المللی سفر می کنند شامل E.Y.E.، Point of View و جی وود است که کمپین جمع آوری کمک مالی برای تأمین جلسات در لس آنجلس برای انتقال آلبوم سوم راه اندازی کرد.
در سال 2012، نقطه قوت سخت Rock Quintet، اولین آلبوم خود را Revolutionize Revolutionary را با یک کنسرت در کنار ران "Bumblefoot 'Thal"، پس از آن عضو Guns n' Roses، که در حال ساخت آهنگ های دوبعدی بودند، راه اندازی کرد. Thal دوم به گروه در تور هند رفت [14] و در صحنه در ابوظبی با پوشیدن تی شرت "PoV" ظاهر شد. Nikhil Uzgare، خواننده اصلی Point of View بعدا به موسیقی بالیوود متصل شد، ضبط یک آهنگ راک به عنوان موضوعی برای فیلم Iraada.
پس از فروپاشی عبری، حمدان آل ابر، خواننده سابق نامزد سابق، در سال 2012، همراه با گیتاریست اسد لاکسیس، خود EP عنوان کرد تا قبل از پیوستن به گروه موسیقی بول فانک در سال 2012، او بعدا گروه محبوب رادیوی Abri & Funk Radius را همراه با نوازندگان جاز Rony و Elie Afif تشکیل داد که نخستین آهنگ اصلی خود را در سال 2017 منتشر کرد و اولین قسمت «Sunny Daze» را پخش کرد و تنها اقدام امارات متحده عربی بود که برای انجام در جشنواره جایگزین Wasla در همین حال Lakkis رفته است به ارمغان می آورد انحصاری باغ وحش Bull Funk. در سال 2017، العربی همچنین موزیک جدیدی را به عنوان عضو سه گانه Abri و ناوگان رویایی با همکاری تولید کنندگان Megadon Betamax و Adriano K در آلبوم We Fly همکاری کرد. این قبیله قبلا مجموعه ای از آهنگ های محلی آمریکای جنوبی را تهیه کرده بود و یک دیسک ریمیکس همراه با کمک های تولید کنندگان بین المللی را که در سال 2012 به عنوان A L.A.S منتشر شد، سرپرستی می کرد.
پس از یک دوره غیرفعال، در سال 2015، دیو حسن، نخستین تک نفره را برای اولین بار منتشر کرد. عشق چیست؟ پس از تقسیم SickAwSwans، در همان سال Clarita de Quiroz اولین آلبوم Speak خود را منتشر کرد. حذف. تکرار کنید.
در سال 2013 ساخته شده است Hollaphonic دو نفره خانه نوازنده دریافت جایزه بین المللی، ضبط چهارم خطرناک با آواز برجسته از ستاره تلویزیون واقعیت بریتانیا وینس کید
استریرن خواننده نوجوان پاپ پس از اینکه توسط ستاره بریتانیایی جسی ج به عنوان مهمان در جشنواره Redfest DXB 2014 دستکاری کرد، پس از اینکه توسط ستاره بریتانیایی دستکاری شد، تحت تاثیر قرار گرفت. Eden بعدها توسط Universal Music MENA امضا شد و یک سال بعد به عنوان هنرمند انفرادی در همان جشنواره اجرا شد.
در سال 2015 هیپ هاپ Trio The Recipe یک بازپخش دریافت شده را با تنها مرگ برای دریافت در اینجا راه اندازی کرد

جاز و موسیقی دست ساز در امارات متحده عربی

امارات متحده عربی نیز به گروه کوچکی از تولیدکننده موسیقی جاز علاقه مند است. یکی از مشهورترین پیانیست های لبنانی، تارک یامانی است که سومین آلبوم شبه جزیره آن در جشنواره امارات متحده عربی در سال 2017 به نمایش در می آید و درامر هموطنان رونی آفیف و برادرش الی افیف
اردن بازیگر و سازنده گیتاریست Kamal Musallam تا کنون پنج آلبوم را با استفاده از تأثیرات جاز و عربی منتشر کرده است و همواره در میان اقدامات پرفروش امارات متحده عربی قرار دارد. Musallam با نوازندگان مشهور بین المللی از جمله Sting و Billy Cobham انجام داده است. برای آلبوم 2009 لولو - ادای احترام به میراث امارات متحده عربی - او با گروه سومالی امیریت Sokoor Al Magabeel و همچنین آبی همکاری کرد.

 


تعدادی از آهنگ های برگزیده دبی