اسفند ۲, ۱۳۹۷
آتا گشت-آتاگشت-اخبار-خبر

مجوز واردات هواپیما صادر شد

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز واردات تعدادی هواپیما به کشور از سوی این سازمان خبر داد و گفت: کانال مالی برای خرید این هواپیماها تعیین شده است.
اسفند ۱, ۱۳۹۷
آتا گشت-خبر-تور-رزرو بلیط

ادامه فروش بلیت پروازها به‌صورت چارتری/ سازمان هواپیمایی در خواب خرگوشی است؟

در حالی اخیراً سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده فروش بلیت پروازهای داخلی به‌صورت چارتری ممنوع است که در سایه غفلت نظارت بر عملکرد ایرلاین‌ها همچنان بلیت پروازها به‌صورت چارتری "غیرقابل کنسلی" به مردم فروخته می‌شود.
بهمن ۲۸, ۱۳۹۷
اخبار-آتا گشت- خبرهای هوایی

آشیانه شماره ۲ هواپیمایی جمهوری اسلامی افتتاح شد

وزیر راه وشهرسازی آشیانه شماره ۲ هواپیمای جمهوری اسلامی ایران(هما) در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی را افتتاح کرد.
بهمن ۲۴, ۱۳۹۷
اخبار آتا گشت

وعده سازمان هواپیمایی کشوری؛ نرخ بلیت هواپیما در نوروز ۹۸ تغییر نمی‎کند

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری وعده داد، نرخ بلیت هواپیما در ایام نوروز تغییر نخواهد کرد.به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، رضا جعفرزاده با اعلام این‌که نرخ بلیت هواپیما در ایام نوروز تغییری نخواهد کرد، گفت:
بهمن ۲۲, ۱۳۹۷
آتا گشت -خبر درمورد هواپیمایی کارون

ابهام در واگذاری مزایده‌‌ایِ هواپیمایی کارون

در حالی قرار است ۱۰۰ درصد سهام هواپیمایی کارون از طریق مزایده واگذار شود که دو سال پیش نیز قرار بود همین برنامه برای این ایرلاین اجرایی شود که به دلیل نبود مشتری ناکام ماند. از سوی دیگر شرایط واگذاری جدید "کارون"‌دارای ابهاماتی است.
بهمن ۲۲, ۱۳۹۷
آتا گشت -آتاگشت -اخبار

رانت ایرلاین‌ها برای چند چارترکننده خاص/ضعف سازمان هواپیمایی در نظارت‌

درحالی حمل‌ونقل هوایی به واسطه فعالیت چارترکنندگان و عدم نظارت سازمان هواپیمایی همچنان نابسامان است که رئیس هیئت مدیره انجمن دفاتر مسافرتی می‌گوید: ایرلاین‌ها فقط با چند چارترکننده خاص همکاری دارند که این مسئله باید توسط دستگاه نظارتی پیگیری شود.