تور روسیه (سنت پترزبورگ +مسکو) ویژه تعطیلات ژانویه را با آتاگشت ایرانیان تجربه کنید.روسیه یکی از کشورهای زیبایی آسیایی است که به عنوان یک مکان گردشگری بسیار مناسب برای تمام گردشگران به حساب می آید. آژانس مسافرتی آتاگشت شرایطی را فراهم کرده است تا با بهترین پروازهای ماهان ، و با خیالی آسوده به این کشور زیبا و هیجان انگیز سفر کنید.

1مدت اقامت
9 شب و 10 روز
2تاریخ تور
تاریخ رفت :27 دسامبر تاریخ برگشت : 5 ژانویه
3خدمات تور
بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان-6 شب سنت پترزبورگ و 3 شب اقمت در مسکو-ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی-ترانسفر بین شهری(قطار سریع السیر)-لیدر فارسی زبان-بیمه مسافرتی-اخذ ویزای کشور روسیه-1 گشت شهری در مسکو همراه با نهار (فست فود)-1 گشت شهری در سنت پترزبورگ همراه با نهار (فست فود)، گشتهای آپشنال خارج از برنامه تور به شرح ذیل بوده و انتخاب و مبلغ آن جداگانه بعهده مسافر می باشد. آپشنال 1: موزه آرمیتاژ (بازدید 2 ساعته +بازارچه کریسمس سنت پترزبورگ) آپشنال 2: بازدید از کاخ کاترین آپشنال3: باله فندق شکن (داستان مربوط به سال نو) پیشنهاد برای روز آزاد: خرید در مراکز خرید سنت پترزبورگ با حراج مخصوص سال نو
4مدارک لازم
بیمه افراد بالای 60 سال جداگانه باید توسط شخص مسافر پرداخت شود. نرخ کودک زیر دو سال 795000 تومان +120 دلار می باشد. در صورت اخذ ویزای فوری با توجه به مدت زمان باقیمانده تا تاریخ رفت مبلغ 220 دلار می باشد.
5گشت شهری سنت پترزبورگ
بازدید از خیابان نوسکی-میدان کاخ-کلیسای کازان-قلعه پتروپال-میدان اسحاق-نمای بیرونی کلیسای اسحاق-مغازه صنایع دستی و صرف نهار (فست فود)
6گشت شهری مسکو
میدان سرخ-باغ الکساندر-خیابان نیکولسکایا-کلیسای سنت باسیل(نمای بیرونی)-کلیسای مسیح منجی-خیابان آربات-متروی مسکو-تپه وارابی.ف و صرف ناها (رستوران)
ماهان ایر

تور روسیه ویژه ژانویه

تور 9 شب و 10 روز با پرواز ماهان (سنت پترزبورگ + مسکو)

برای تخفیف ویژه مسافرین با شماره 22346422-021 تماس بگیرید

    لیست قیمت هتل های تور روسیه با پرواز ماهان ایر: